NAŘÍZENÍ STÁTNÍ VETERINÁRNÍ SPRÁVY – zrušení pásem MVP

Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro Zlínský kraj, jako správní orgán příslušný podle § 47 odst. 4 a 7a podle § 49 odst. 1 písm. c) zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „veterinární zákon“), v souladu s § 17 odst. 1 písm. a) a b) veterinárního zákona tímto ukončuje mimořádná veterinární opatření nařízená k zamezení šíření nebezpečné nákazy-moru včelího plodu v územním obvodu Zlínského kraje.

 

(1) Nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2016/060543-Z ze dne 23. 5. 2016, o nařízení mimořádných veterinárních opatřeních při výskytu a k zamezení šíření nebezpečné nákazy-moru včelího plodu v části územního obvodu Zlínského kraje, vyhlášené pro ochranné pásmo zřízené kolem ohniska v obci Lidečko, okres Vsetín, v katastrálních územích obcí okres Vsetín Francova Lhota, Horní Lideč, Lačnov, Lidečko, Lužná u Vsetína, Pozděchov, Prlov, Pulčín, Střelná na Moravě, Valašská Polanka, Valašská Senice, Valašské Příkazy a Zděchov, okres Zlín Drnovice u Valašských Klobouk, Poteč, Smolina a Tichov s e z r u š u j e , jelikož uplynula stanovená pozorovací doba pro toto ochranné pásmo zřízené uvedeným nařízením.

(2) Nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2016/060561-Z ze dne 23. 5. 2016, o nařízení mimořádných veterinárních opatřeních při výskytu a k zamezení šíření nebezpečné nákazy-moru včelího plodu v části územního obvodu Zlínského kraje, vyhlášené pro ochranné pásmo zřízené kolem ohniska v obci Zlín, okres Zlín, v katastrálních územích obcí okres Zlín Dolní Ves, Fryšták, Hostišová, Jaroslavice u Zlína, Kostelec u Zlína, Kudlov, Lhotka u Zlína, Louky nad Dřevnicí, Malenovice u Zlína, Mladcová, Prštné, Příluky u Zlína, Racková, Sazovice, Štípa, Tečovice a Zlín, okres Kroměříž Lechotice a Žeranovice s e z r u š u j e , jelikož uplynula stanovená pozorovací doba pro toto ochranné pásmo zřízené uvedeným nařízením.

(3) Nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2016/061826-Z ze dne 25. 5. 2016, o nařízení mimořádných veterinárních opatřeních při výskytu a k zamezení šíření nebezpečné nákazy-moru včelího plodu v části územního obvodu Zlínského kraje, vyhlášené pro ochranné pásmo zřízené kolem ohniska v obci Drslavice, okres Uherské Hradiště, v katastrálních územích obcí Úřední deska: Státní veterinární správa Vyvěsit: 08.06.2017 Sejmout: 26.06.2017 str. 2 z 3 Bílovice u Uherského Hradiště, Částkov, Drslavice, Havřice, Hradčovice, Lhotka u Hradčovic, Maršov u Uherského Brodu, Mistřice I, Nedachlebice, Pašovice na Moravě, Podolí nad Olšavou, Popovice u Uherského Hradiště, Prakšice, Těšov, Uherský Brod, Újezdec u Luhačovic, Veletiny a Vlčnov s e z r u š u j e , jelikož uplynula stanovená pozorovací doba pro toto ochranné pásmo zřízené uvedeným nařízením.

(4) Nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2016/064392-Z ze dne 31. 5. 2016, o nařízení mimořádných veterinárních opatřeních při výskytu a k zamezení šíření nebezpečné nákazy-moru včelího plodu v části územního obvodu Zlínského kraje, vyhlášené pro ochranné pásmo zřízené kolem ohniska v obci Vidče, okres Vsetín, v katastrálních územích obcí Dolní Bečva, Hážovice, Hutisko, Malá Bystřice, Rožnov pod Radhoštěm, Střítež nad Bečvou, Tylovice, Valašská Bystřice, Velká Lhota u Valašského Meziříčí, Vidče, Vigantice, Zašová a Zubří s e z r u š u j e , jelikož uplynula stanovená pozorovací doba pro toto ochranné pásmo zřízené uvedeným nařízením.

(5) Nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2016/064417-Z ze dne 31. 5. 2016, o nařízení mimořádných veterinárních opatřeních při výskytu a k zamezení šíření nebezpečné nákazy-moru včelího plodu v části územního obvodu Zlínského kraje, vyhlášené pro ochranné pásmo zřízené kolem ohniska v obci Lípa na Dřevnicí, okres Zlín, v katastrálních územích obcí Horní Lhota u Luhačovic, Jaroslavice u Zlína, Klečůvka, Kudlov, Lípa nad Dřevnicí, Lužkovice, Podhradí u Luhačovic, Provodov na Moravě, Příluky u Zlína, Raková, Řetechov, Sehradice, Slopné, Slušovice, Veselá u Zlína, Vizovice, Zádveřice a Želechovice nad Dřevnicí s e z r u š u j e , jelikož uplynula stanovená pozorovací doba pro toto ochranné pásmo zřízené uvedeným nařízením.

(6) Nařízení Státní veterinární správy č. j. SVS/2016/064434-Z ze dne 31. 5. 2016, o nařízení mimořádných veterinárních opatřeních při výskytu a k zamezení šíření nebezpečné nákazy-moru včelího plodu v části územního obvodu Zlínského kraje, vyhlášené pro ochranné pásmo zřízené kolem ohniska v obci Držková, okres Zlín, v katastrálních územích obcí okres Zlín Držková, Horní Ves u Fryštáku, Hrobice na Moravě, Kašava, Lukov u Zlína, Lukoveček, Ostrata, Podkopná Lhota, Štípa, Trnava u Zlína, Velíková, Vítová a Vlčková, okres Kroměříž Chvalčov, Rajnochovice a Rusava, okres Vsetín Hošťálková s e z r u š u j e , jelikož uplynula stanovená pozorovací doba pro toto ochranné pásmo zřízené uvedeným nařízením.

Celý text nařízení lze najít na úřední desce SVS.